polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Systemy profili aluminiowych dla budownictwa

aliplast - systemy aluminiowe dla budownictwa

Konstruktionsabteilung

| kontakt | Konstruktionsabteilung
Konstruktionsabteilung
Mariusz Ciolek

+ 48 81 745 57 25

 mariusz.ciolek@aliplast.pl

Witold Kaczor

+ 48 81 745 57 15

 witold.kaczor@aliplast.pl

Bartlomej Sosinski

+ 48 81 745 57 18

 bartlomiej.sosinski@aliplast.pl

Artur Sygnowski

 

Artur Drzala

+ 48 81 745 57 18

 

+ 48 81 745 57 87

  artur.sygnowski@aliplast.pl 

 

 artur.drzala@aliplast.pl

Zenon Dechnik

+ 48  81 710 61 32

   zenon.dechnik@aliplast.pl

Mikolaj Kaluzniacki

   + 48 81 745 57 17 

    mikolaj.kaluzniacki@aliplast.pl

Kamil Kuc

                     + 48 81 745 57 83

                  kamil.kuc@aliplast.pl

Krzysztof Kruk

                       + 48 607 804  337

                   krzysztof.kruk@aliplast.pl


                                                          :: Ich bitte auch um Kontakt auf englisch :: 

© aliplast 2007 o firmie rozwój oferta aktualności ogrody zimowe okna inaczej realizacje kontakt Design by CI - Strony WWW