Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Aliplast partnerem organizacji wykładów w ramach cyklu Mistrzowie Architektury w 2022 roku

Firma Aliplast po raz kolejny została partnerem organizacji wykładów w ramach cyklu Mistrzowie Architektury w 2022 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się 27 stycznia 2022 roku, a jej gościem będzie Jörg Leeser, pracownik niemieckiej firmy BeL, która projektuje eksperymentalne, socjalne osiedla mieszkaniowe, a w ich budowie uczestniczy cała lokalna społeczność.

 „Mistrzowie Architektury” to cykliczna seria wykładów o szczególnej randze w Polsce, organizowana przez katowicki oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich. Spotkania w ramach tego cyklu prowadzone są od osiemnastu lat przez wybitnych architektów z całego świata,, w tym laureatów Nagrody Pritzker'a oraz nagrody im. Mies'a van der Rohe. Ich celem jest szerzenie aktualnych trendów w architekturze, upowszechnianie nowoczesnych rozwiązań i nietuzinkowego sposobu projektowania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.