Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Piknik Ekologiczny z okazji Dnia Dziecka

W dniu 1 czerwca 2022r. podczas Pikniku Ekologicznego z okazji Dnia Dziecka, odbył się finał akcji Drzewa za Butelki, którą organizowała Grupa Aliplast we współpracy z Lubelską Agencją Ochrony Środowiska, pod patronatem medialnym TVP3 Lublin.

  • Projekt realizowany był z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Zebraliśmy ponad 8000 tys. butelek i rozdaliśmy bardzo dużo drzewek.  W akcji wzięły udział szkoły i przedszkola z Lublina, oraz Pracownicy naszych Spółek. Zakończenie projektu było okazją do spotkania i wręczenia dyplomów, ale również do wspólnej zabawy podczas Pikniku Ekologicznego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka.
  • Tego dnia również zakończyliśmy konkurs na  Eko Zabawkę – po raz kolejny nasze dzieci zadziwiły nas swoją kreatywnością - koniki, ludziki, wieloryb, ośmiorniczka wykonane z plastikowych butelek, nakrętek, sznurków - naprawdę robiły wrażenie. Prace były tak dobre, że wszystkie zostały nagrodzone – a galeria prac, już w najnowszym numerze Aliplast News.
  • Quizy ekologiczne, eko-gry przestrzenne, pokazy mody, konkursy taneczne, przejażdżki konno - moglibyśmy dużo wymieniać – poniższa galeria zdjęć najlepiej pokazuje,  jak się bawiliśmy.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.