Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Kierownik działu R&D - konstruktor

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie działem R&D
  • tworzenie zespołu i nadzór nad jego pracą
  • kreowanie nowych rozwiązań technicznych i ich wdrażanie
  • bliska współpraca z działem produkcyjnym

Oczekiwania:

  • doświadczenie w projektowaniu rolet zewnętrznych, żaluzji itp.
  • doświadczenie w systemach przeciwsłonecznych
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym mile widziane
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra znajomość środowiska Ms Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonałe zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie stałe, PPE)
  • pakiet relokacyjny
  • karta MultiSport
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów z branży aluminium

FORMULARZ REKRUTACYJNYna stanowisko Kierownik działu R&D - konstruktor

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych w ALIPLAST Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez ALIPLAST Sp. z o.o., w celu przeprowadzenia rekrutacji i potencjalnego nawiązania współpracy. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.