Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Aliplast Running Team- inauguracja cyklu City Trail 2021/2022

W minioną sobotę grupa Aliplast Running Team zainaugurowała cykl zawodów City Trail 2021/2022. Jest to inicjatywa mająca na celu zachęcić biegaczy do utrzymywania aktywności fizycznej także w sezonie jesienno-zimowym. Cykl City Trail 2021/2022 składa się z biegów na dystansie 5 km, których trasa jest stała.
 
W pierwszych zawodach drużyna Grupy Aliplast wystartowała w składzie Marek, Paweł, Albert, Mateusz oraz Kamil. Trasa zawodów przebiegała ścieżkami lasu w Dąbrowicy, wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego i wymagała od zawodników koncentracji przez cały dystans, z uwagi na dużą ilość przeszkód naturalnych (korzenie, konary drzew) ukrytych pod warstwą liści. Zawodnicy naszego zespołu dotarli do mety bez większych przeszkód, a rezultaty osiągnięte w sobotę, będą wynikiem wyjściowym do następnych biegów cyklu City Trail.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.