Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Aliplast Running Team - Półmaraton Chmielakowy

W  sobotę (20.08.2022r) odbył się Półmaraton Chmielakowy, który był częścią 51 Chmielaków Krasnostawskich. Trasa tradycyjnie biegła malowniczymi okolicami miasta Krasnystaw i jak zawsze była wymagająca. 
Ukształtowanie terenu – w przeważającej mierze prawie górskie podbiegi, palące słońce, było utrapieniem dla wszystkich zawodników. Dotarcie do mety kosztowało każdego dużo energii i silnej woli. 
Mimo trudnych warunków, na mecie nasz zespół Aliplast Running Team stawił się w komplecie: Sylwek, Darek, Paweł, Marek, Mateusz i Kamil. Mimo uśmiechu i radości z ukończenia biegu, Panowie nie byli zadowoleni ze swoich wyników.
Jak sami twierdzą, Półmaraton Chmielakowy obudził w nich jeszcze większą ambicję i motywację do treningów, a cały turniej zakończyli słowami „Walczymy dalej i czekamy na następne wyzwania”!

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.