Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Aliplast utrzymuje zgodność z ISO 26000

Aliplast utrzymuje zgodność z ISO 26000, będącego zbiorem wytycznych dla firm i organizacji na temat społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

  • ISO 26000 jest jednym z trzech dokumentów rekomendowanych przez Komisję Europejską przedsiębiorstwom europejskim do wdrożenia odpowiedzialności  społecznej.
  • Obszary jakich dotyczy norma:ład organizacyjny,prawa człowieka,praktyki z zakresu pracy,środowisko,uczciwe praktyki operacyjne,zagadnienia konsumenckie, zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej.
  • ISO 26000 zawiera wytyczne dotyczące odpowiedzialności społecznej organizacji za wpływ podejmowanych przez nią decyzji i działań na społeczeństwo i środowisko,poprzez przejrzyste i etyczne zachowanie, które przyczynia się do zrównoważonego rozwoju, w tym zdrowia i dobrobytu społeczeństwa.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.