Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

IX Charytatywny Półmaraton Lubartowski "Bez Granic"

W niedzielę, 11 września odbył się IX Półmaraton Lubartowski "Bez Granic". To impreza łącząca ze sobą charytatywność ze sportową rywalizacją. Dorośli biegacze mogli sprawdzić się na dystansie półmaratonu i biegu na 6 kilometrów, dzieci mogły wziąć udział w Biegach Malucha, a wszyscy pobiec w biegu integracyjnym.

Zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostały przekazane na leczenie sześcioletniego Marcelka. Chłopiec zmaga się z dysplazją wielonasadową, czyli chorobą genetyczną związaną z koślawością kolan i stóp. 

Udział w zawodach wziął nasz kolega Darek z Aliplast Running Team. Trasa biegu tradycyjnie wytyczona była ulicami Lubartowa oraz okolicznymi miejscowościami. Mimo niesprzyjającym warunkom atmosferycznym Darek pokonał trasę w pełni zdeterminowany, bo oprócz wyników liczyła się przede wszystkim pomoc Marcelowi.

Gratulujemy Darkowi kondycji i udziału w tak szczytnym celu.

Warto pomagać!

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.