Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Podziękowanie za wieloletnią pracę dla Ryszarda Gomułki

Grupa Aliplast to nie tylko lider europejskiego rynku aluminiowej stolarki okienno-drzwiowej. To przede wszystkim ludzie, dzięki którym możemy osiągać coraz ambitniej wyznaczane cele. 
 
To właśnie pracownicy są naszą największą wartością. To na nich nam najbardziej zależy. Odzwierciedleniem tego stanu rzeczy jest zaufanie i wysoki poziom zadowolenia z pracy. Doskonałym przykładem takiego podejścia jest Pan Ryszard Gomułka, który pracował z nami i pomagał nam się rozwijać przez ostatnie 16 lat, a teraz odchodzi na zasłużoną emeryturę! 
 
Panie Ryszardzie, przejście na emeryturę to najlepszy czas na spełnianie tych „niespełnionych” marzeń i tego z całego serca Panu życzymy.
Dziękujemy za 16 lat pracy w Aliplast ! Życzymy pełni sił i zdrowia do realizacji marzeń, pogody ducha oraz samych pozytywnych i radosnych chwil w tych trudnych czasach.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.