Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Przekazanie plastikowych nakrętek do Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia

W Aliplast staramy się wykorzystać każdą okazję do pomocy, zwłaszcza najmłodszym i najbardziej potrzebującym. Od kilku miesięcy na terenie naszej Firmy zbieramy nakrętki w ramach Zakręconej Akcji - dla podopiecznych Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia. Dziś zawieźliśmy do Hospicjum 6 dużych worków nakrętek i mamy nadzieję, że uzyskane w ten sposób pieniądze pomogą spełnić chociaż najmniejsze marzenia chorych dzieci. W zakręconej akcji zbierane są wyłącznie plastikowe zakrętki po: wodzie, napojach, kosmetykach, oleju, sokach, kartonach, środkach czystości. Zachęcamy wszystkich naszych Pracowników do zbierania i przekazywania nakrętek w wyznaczonych punktach w firmie.  Dzięki zbiórce zakrętek realizujemy przecież aż dwa ważne dla nas cele: pomoc chorym dzieciom oraz dbanie o przyrodę poprzez ponowne wykorzystanie odpadów plastikowych.

Akcja jest szczytna i mamy nadzieję, że uda nam się zebrać jeszcze więcej plastikowych nakrętek!

Sukcesywnie realizujemy w naszej działalności cele zrównoważonego rozwoju ONZ: Odpowiedzialna Konsumpcja i Produkcja oraz Dobre Zdrowie i Jakość Życia.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.