/img/slider/21/thumbnail.webp?v=22327a0b1b5d262e3cc054e16c79ed87

III Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast

11 maja 2024 r., w sobotę, odbędzie się III Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej. Celem tegorocznego Turnieju będzie zebranie funduszy na wsparcie dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi z Lubelszczyzny.

To będzie już nasz III Fundacyjny Turniej.  Jak co roku będzie fantastyczna atmosfera, dużo emocji i sportowe zmagania na boisku. Podczas zeszłorocznego spotkania na boisku spotkało się 8 drużyn reprezentujących firmy: Spiżarnia Polish Food, Ball Packaging Europe, Modern Expo, Grupa Technotop, Noyen oraz Chemnovatic. Nie zabrakło również reprezentacji gospodarzy Aliplast Sp.  z o.o. oraz Aliplast Extrusion. Celem II Turnieju było zebranie funduszy na stypendia sportowe oraz wsparcie sportowych aktywności dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, z Lubelszczyzny.  W sierpniu 2023 r.  Fundacja Grupy Aliplast podpisała list intencyjny z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku, mający na celu zainicjowanie dialogu, którego efektem będzie nawiązanie długoterminowej współpracy partnerskiej. I właśnie tutaj trafił sprzęt sportowy zakupiony dzięki funduszom zebranym podczas III Turnieju Piłkarskiego. Do 24 dzieci, które aktywnie uprawiają sport, trafiły m.in.: buty sportowe, torby treningowe, piłki, stroje sportowe oraz sprzęt wspierający trening. Mamy nadzieję, że wyposażenie dzieci w profesjonalny sprzęt zapewni im odpowiedni komfort treningów.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom poprzedniego spotkania i już dzisiaj zapraszamy na III Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej - mówi Ewa Ciołek z Fundacji Grupy Aliplast.

Jak zagrać i pomóc?

  • należy zgłosić drużynę ze swojej firmy ( karta zgłoszenia i regulamin do pobrania)
  • przekazać opłatę wpisową (w formie darowizny - szczegółowy opis w regulaminie) w wysokości 4000 zł
  • przybyć 11 maja 2024 r., o godz. 8:00 na boisko sportowe Grupy Aliplast położone na terenach zielonych firmy Aliplast

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt do 8 maja 2024 r.

Wydarzenie objęte zostało patronatem medialnym:  TVP3 Oddział Lublin, Polskiego Radia Lublin, Gazety Wyborczej, Dziennika Wschodniego.

Regulamin Turnieju Charytatywnego FGA - 2024
Karta zgłoszenia drużyny Mecz FGA - 2024

Zapraszamy na pozostałe serwisy
Aliplast Extrusion, Corialis