/img/slider/11/thumbnail.webp?v=9463fb380fdb93a5fc546f9d955945e0
Działamy odpowiedzialnie

Grupy zainteresowań

Drużyna biegaczy

Aliplast Running Team to drużyna miłośników biegania na dłuższych i krótszych dystansach, których do wysiłku motywuje nie tylko miejsce na podium, ale przede wszystkim charytatywne cele imprez, w których biorą udział. Dla członków Aliplast Runnig Team najważniejszy jest fakt, że realizując swoje pasje do biegania i walcząc ze swoimi słabościami mogą wspierać słabszych i potrzebujących, bo dla nich najczęściej zbierane są środki finansowe podczas biegów, w których biorą udział. Wśród Pracowników Grupy Aliplast jest wielu biegaczy. Potwierdzają to tysiące kilometrów przebiegniętych przez naszych Pracowników oraz zdobyte nagrody w konkursach. Dołącz do naszego Running Teamu - biegaj i pomagaj!

Ekipa górska

Ekipa pasjonatów górskich wędrówek prężnie działa od jesieni 2013 r., jej członkowie przebyli już setki kilometrów po Tatrach: Rysy, Zawrat, Przełęcz pod Chłopkiem, Ciemniak to jedynie niektóre ze szczytów czy szlaków jakie przemierzyli. Zwiedzają różne górskie regiony naszej ojczyzny: Tatry, Bieszczady, Beskidy, Gorce i inne piękne tereny. Od kilku lat odwiedzają także szlaki górskie położone poza granicami Polski. Czerwona Ławka to jeden z trudniejszych szlaków po stronie słowackiej jakie zdobyli. Na swoim koncie mają takie wyprawy jak: Czarnohora – pasmo górskie na zachodniej części Ukrainy, Gorgany – pasmo górskie w łańcuchu Karpat, w południowo-zachodniej części Ukrainy oraz zdobyty w zimowych warunkach Pikuj – najwyższy szczyt Bieszczad Wschodnich na Ukrainie. Grono ekipy górskiej Aliplast cały czas się powiększa. W wyprawach mogą wziąć udział wszyscy Pracownicy, którzy mają na to ochotę i chęć spędzenia wolnego czasu na łonie natury. Zapraszamy na szlak!

Grupa wędkarska

Działająca w naszej firmie Aliplast Fishing Team skupia miłośników wędkowania, ta aktywność ma specjalne miejsce w sercach naszych Pracowników, a organizowane przez naszą grupę wędkarską wyjazdy na łowiska cieszą się dużym zainteresowaniem i liczną frekwencją. Członkowie Aliplast Fishing Team traktują wędkarstwo jako hobby stanowiące połączenie wiedzy, sprytu i cierpliwości, ale też sposób na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Jeżeli bliska jest Ci jest taka forma spędzania czasu nad wodą zapraszamy do naszej grupy wędkarskiej!

Drużyna piłkarska

Drużyna piłkarska Aliplast działa od wiosny 2021 r. i ma za sobą już sukcesy m.in. w VII Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy: 5 miejsce w turnieju piłkarskim Zakopane Tatry Cup. Udział w treningach jest dostępny dla wszystkich Pracowników Grupy Aliplast, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanego trenera. Dołącz do naszej firmowej drużyny piłkarskiej, bierz udział w regularnych treningach i zdobywaj bramki na turniejach!

Akademia piłkarska

Akademia Piłkarska to bezpłatne zajęcia z piłki nożnej organizowane dla dzieci Pracowników Grupy Aliplast. Trenerem jest – Damian - profesjonalny trener z licencją UEFA. Damian jest również kapitanem drużyny Aliplast Football Team i oczywiście pracownikiem naszej firmy. Zajęcia odbywają się  na terenie boiska sportowego Fundacji Grupy Aliplast. Skierowane są do dzieci w wieku 6-15 lat.

Grupa żeglarska

W naszej firmie mamy wielu pasjonatów żeglarstwa. Część z nich uczestniczy w wyścigach żeglarskich (regaty), część z nich uwielbia zwiedzać świat uczestnicząc w rejsach egzotycznych. Obie te grupy łączy szczególna więź z wodą oraz umiejętność okiełznania żywiołu jakim jest wiatr. Pasja jaką jest żeglarstwo, doskonale rozwija takie cechy jak: praca zespołowa, podejmowanie decyzji, przy jednoczesnym uczeniu pokory i cierpliwości. Dołącz do grupy pasjonatów i wypłyń na szerokie wody!

Zapraszamy na pozostałe serwisy
Aliplast Extrusion, Corialis