Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Aktualności

  • Firmy Aliplast Sp. z o.o. i Aliplast Extrusion Sp. z o.o. podpisały umowę z PGE na rok 2021 i 2022 - 50% energii dostarczanej do Spółek będzie pochodzić z energii odnawialnej potwierdzone certyfikatem pochodzenia.

  • Grupa Aliplast (Aliplast Sp. z o.o oraz Aliplast Extrusion Sp. z o.o.) w ramach opracowanej strategii „Energia z Aliplastem” na lata 2021-2025 przygotowuje się do wdrażania projektu montażu instalacji fotowoltaicznych w celu uzyskania min. 5 % bieżącej energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna montowana będzie na dachu budynku firmy.

  • W ramach strategii „Energia z Aliplastem” na lata 2021-2025 firma zamierza zainwestować w infrastrukturę ładowania samochodów elektrycznych. Stacje ładujące samochody elektryczne na terenie firmy (darmowe ładowanie aut) mają zachęcać pracowników do wymiany samochodów na elektryczne. Inwestycja będzie połączona z akcją ekologiczną promującą elektromobilność.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.