Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Doborczynność

Nowoczesna firma powinna nie tylko dbać o wielkość zysków i kreować swój wizerunek wyłącznie w oparciu o sukcesy rynkowe. Równie istotne w budowaniu przez naszą firmę  strategii wizerunkowej są przedsięwzięcia podejmowane na rzecz szeroko rozumianego społeczeństwa. Chcielibyśmy, aby działania naszej firmy odpowiadały na potrzeby lokalnych społeczności i niosły za sobą realne zmiany w życiu ludzi, do których są kierowane.

Nasza działalność:

  • Grupa Aliplast od kilku lat wspiera działalność fundacji Teatr Za Jeden Uśmiech oraz projekty organizowane przez Prekursora Artystycznego i  Teart Bamm Baamm (przedstawienia teatralne organizowane dla dzieci przebywających w lubelskich szpitalach)
  • uczestnictwo w akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
  • wsparcie sponsorskie produkcji zabawek terapeutycznych „Produkt dla Puchatka” przez studentów wzornictwa Akademii Sztuki w Szczecinie
  • akcje wolantariackie pracowników – Szlachetna Paczka, akcja krwiodawstwa
  • uczestnictwo drużyny Aliplast Running Team w Poland Business Run  - największym biegu charytatywnym w Polsce; udział w VII półmaratonie lubartowskim BEZ GRANIC (bieg charytatywny)

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.