Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Aliplast laureatem rankingu "Diamenty Forbesa" 2022

W województwie lubelskim w gronie firm wyróżnionych tytułem "Diament Forbesa" znalazła się firma Aliplast Sp. z o.o., która zajęła 4. miejsce wśród firm z przychodami pow 250 mln zł.

Raport Diamenty Forbesa 2022 został opracowany przez redakcję magazynu „Forbes” oraz firmę Dun & Bradstreet Poland.  Jest to 14 edycja rankingu firm, które w ciągu trzech ostatnich lat najszybciej zwiększały swoją wartość.  To nobilitujące wyróżnienie dla naszej firmy, ponieważ w tym roku na liście znalazły się wyłącznie przedsiębiorstwa z 15-proc i większym wzrostem wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat!

Tytuł Diamentu Forbesa potwierdza pozycję firmy Aliplast w gronie najlepszych przedsiębiorstw na polskim rynku, kształtujących wizerunek nie tylko w naszej branży, ale polską gospodarkę. Z pewnością, takie wyróżnienie motywuje nas do dalszych wysiłków i wyznaczania sobie kolejnych ambitnych celów. 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.