Architektoniczne
systemy aluminiowe dla budownictwa

Certyfikat Cradle to Cradle dla firmy Aliplast

Firma Aliplast uzyskała certyfikat Cradle to Cradle. Aluminiowe systemy okienno-drzwiowe (Genesis 75, Star, Econoline, SP800i+, Max Light, EFi+, Office), systemy przeciwpożarowe (FR65, FR90) i ściana osłonowa MC WALL zostały docenione  srebrnym certyfikatem.

Certyfikat Cradle to Cradle™ to uznana na całym świecie miara bezpieczniejszych i bardziej zrównoważonych rozwiązań stworzonych dla gospodarki o obiegu zamkniętym. Projektanci, producenci i marki na całym świecie polegają na standardzie produktu z certyfikatem Cradle to Cradle Certified™, który stanowi przełomową ścieżkę projektowania i wytwarzania materiałów, mających pozytywny wpływ na ludzi i planetę. Cradle to Cradle Certified™ uznawany jest również za preferowany standard produktu przy podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji zakupowych.

 
Produkty Aliplast z certyfikatem Cradle to Cradle Silver:
  • Systemy przeciwpożarowe: FR65, FR90
  • Systemy okienne i drzwiowe: Genesis 75, Star, Econoline, SP800i+, Max Light, EFi+, Office
  • Systemy fasadowe: MC WALL

Przed naszą Spółka wyzwanie – C2C Gold i to nasz następny cel.

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.