/img/slider/19/thumbnail.webp?v=f59752058cfa96eac446174b6380b2f5
Nowość w ofercie
GENESIS 90
więcej
/img/slider/1/thumbnail.webp?v=64448b9b076076cad93927abc6e285a4
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej
/img/slider/6/thumbnail.webp?v=db91aada344c20c9a815d02295eb614f
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej

Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast

 

10 września 2022 r. (sobota), na boisku piłkarskim Grupy Aliplast /Wacława Moritza 3, SSE Lublin/,  odbędzie się Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej, a celem jest zebranie   funduszy na stypendia sportowe dla   dzieci z Ukrainy. To kolejny projekt  Fundacji Grupy Aliplast, która tym  razem do udziału zaprasza lubelskie firmy i ich piłkarskie reprezentacje.  

Jako Fundacja jednej z większych firm na Lubelszczyźnie, chcielibyśmy stworzyć biznesową platformę wspólnych działań pomocowych dla Ukrainy. Wojna nadal trwa, pierwsze akcje już za nami, ale pomoc i przede wszystkim wsparcie potrzebne jest nadal.  W Lublinie mamy dużą grupę Uchodźców, wśród których dominują matki z dziećmi w różnym wieku.  Powinniśmy teraz skupić uwagę na stworzeniu pewnej „normalności” mimo sytuacji, w jakiej się znaleźli. Chcielibyśmy dać możliwość ukraińskim dzieciom, być może już kontynuacji, lub dopiero rozpoczęcia przygody ze sportem. Jest powiedzenie „sport to zdrowie”, ale w tym przypadku to może nabrać również charakteru terapii. Całość opłat wpisowych Turnieju organizowanego przez naszą Fundację zostanie w całości przekazana na stypendia sportowe – mówi Ewa Ciołek z Fundacji Grupy Aliplast.

 Wydarzenie objęte zostało patronatem Polskiego Radia Lublin, Gazety Wyborczej i TVP3 Lublin.

Jak z nami zagrać w Turnieju i pomóc ? 

  • Zgłoś drużynę ze swojej firmy,  przekaż opłatę wpisową na konto Fundacji Grupy Aliplast w wysokości 3000 zł (do 31 sierpnia br) i zgłoś się 10 września 2022 r., o godz. 9 na boisko sportowe Grupy Aliplast. 
  • Turniej rozegrany zostanie systemem zależnym od liczby zgłoszonych drużyn ( „każdy z każdym”). Drużyna powinna składać się z maksymalnie 5 pracowników plus bramkarz, czas trwania meczu 12 minut.
  • Więcej szczegółów dotyczących Turnieju w Regulaminie Turnieju FGA

Karta zgłoszenia
Regulamin Turnieju Charytatywnego FGA

Zapraszamy na pozostałe serwisy
Aliplast Extrusion, Corialis