/img/slider/19/thumbnail.webp?v=f59752058cfa96eac446174b6380b2f5
Nowość w ofercie
GENESIS 90
więcej
/img/slider/1/thumbnail.webp?v=64448b9b076076cad93927abc6e285a4
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej
/img/slider/6/thumbnail.webp?v=db91aada344c20c9a815d02295eb614f
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej

Grupa Corialis nagrodzona złotym medalem przez czołową światową platformę ratingową EcoVadis

 

Grupa Corialis została nagrodzona złotym medalem przez czołową światową platformę ratingową EcoVadis, zajmującą się oceną działań i praktyki firm z perspektywy społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym zaangażowania ekologicznego.

Złoty medal od EcoVadis Grupa otrzymała w wyniku oceny w 4 wymiarach: środowiskowym, społecznym, etycznym i dotyczącym łańcucha dostaw.

W trosce o swój ślad środowiskowy, wpływ na społeczeństwo i odpowiedzialność ekonomiczną, Grupa Corialis jest firmą zaangażowaną w silne podejście do CSR. Procesy produkcyjne Spółek Grupy Corialis oparte są o recykling i minimalizację odpadów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego i zachowaniem europejskich norm. Grupa Corialis skupia się również na higienie i bezpieczeństwie pracy, angażuje w rozwój i profesjonalizację pracowników.

Certyfikaty takie jak EcoVadis staną się w przyszłości istotnym elementem procesu doboru kontrahentów - autentyczne i poparte faktami postępowanie w idei "sustainability" ma szansę zaistnieć jako istotny element przewagi konkurencyjnej na rynku.

Grupa Corialis* Core Innovative Aluminium Integrated Solutions to międzynarodowa grupa skupiająca firmy: Aliplast Aluminium Systems w Belgii, Profils Systèmes we Francji, Smart System w Wielkiej Brytanii, Aliplast Aluminium Systems i Aliplast Extrusion w Polsce, JMD Systems oraz Lingote Aluminios w Portugalii. Corialis  jest liderem w projektowaniu i  produkcji wysokiej jakości systemów aluminiowych. 

 

Zapraszamy na pozostałe serwisy
Aliplast Extrusion, Corialis