/img/slider/19/thumbnail.webp?v=449dfe0e23faae69a52b8e91988b59c7
Nowość w ofercie
GENESIS 90
więcej
/img/slider/1/thumbnail.webp?v=449dfe0e23faae69a52b8e91988b59c7
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej
/img/slider/6/thumbnail.webp?v=449dfe0e23faae69a52b8e91988b59c7
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej

Grupa Corialis nagrodzona złotym medalem przez czołową światową platformę ratingową EcoVadis

 

Grupa Corialis została nagrodzona złotym medalem przez czołową światową platformę ratingową EcoVadis, zajmującą się oceną działań i praktyki firm z perspektywy społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym zaangażowania ekologicznego.

Złoty medal od EcoVadis Grupa otrzymała w wyniku oceny w 4 wymiarach: środowiskowym, społecznym, etycznym i dotyczącym łańcucha dostaw.

W trosce o swój ślad środowiskowy, wpływ na społeczeństwo i odpowiedzialność ekonomiczną, Grupa Corialis jest firmą zaangażowaną w silne podejście do CSR. Procesy produkcyjne Spółek Grupy Corialis oparte są o recykling i minimalizację odpadów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego i zachowaniem europejskich norm. Grupa Corialis skupia się również na higienie i bezpieczeństwie pracy, angażuje w rozwój i profesjonalizację pracowników.

Certyfikaty takie jak EcoVadis staną się w przyszłości istotnym elementem procesu doboru kontrahentów - autentyczne i poparte faktami postępowanie w idei "sustainability" ma szansę zaistnieć jako istotny element przewagi konkurencyjnej na rynku.

Grupa Corialis* Core Innovative Aluminium Integrated Solutions to międzynarodowa grupa skupiająca firmy: Aliplast Aluminium Systems w Belgii, Profils Systèmes we Francji, Smart System w Wielkiej Brytanii, Aliplast Aluminium Systems i Aliplast Extrusion w Polsce, JMD Systems oraz Lingote Aluminios w Portugalii. Corialis  jest liderem w projektowaniu i  produkcji wysokiej jakości systemów aluminiowych. 

 

Zapraszamy na pozostałe serwisy
Aliplast Extrusion, Corialis