/img/slider/19/thumbnail.webp?v=f59752058cfa96eac446174b6380b2f5
Nowość w ofercie
GENESIS 90
więcej
/img/slider/1/thumbnail.webp?v=64448b9b076076cad93927abc6e285a4
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej
/img/slider/6/thumbnail.webp?v=db91aada344c20c9a815d02295eb614f
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej

Dzień Ziemi z Firmą Aliplast

Dzisiaj, 22. kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. To okazja do promowania ekologicznych postaw, ale też uświadamiania problemów, które wiążą się ze zmianą klimatu.

Nasza firma aktywnie angażuje się w poszukiwanie i wdrażanie „eko” rozwiązań, zarówno na poziomie projektowym, jak i produkcyjnym. Zdajemy sobie sprawę, jak potrzebne są wspólne i zrównoważone działania dla ochrony i oszczędności zasobów naturalnych, dbałości o środowisko i przyszłość naszej planety. Jako firma staramy się promować i uczyć proekologicznych postawy. W ramach Dnia Ziemi podejmujemy różne inicjatywy m.in.:

  • „Drzewa za butelki” – akcja kierowana do przedszkoli, szkół podstawowych, średnich i Pracowników Grupy Aliplast. Jej celem jest kształtowanie dobrych wzorców wśród młodego pokolenia oraz troska o środowisko. Akcja „Drzewa za butelki” polega na zebraniu określonej ilości plastikowych butelek i wymiana ich na drzewko. Start akcji już dziś 22 kwietnia, a finał (wręczenie drzewek) – 1 czerwca, podczas spotkania z okazji Dnia Dziecka na terenie naszej firmy.
  • „Eko Zabawka” – celem konkursu jest przygotowanie przez dzieci zabawki z plastikowych opakowań i butelek -patrząc na ostatnie prace konkursowe „Domy przyszłości”, już nie możemy doczekać się kreatywnych projektów naszych dzieci.Ten konkurs również startuje dzisiaj.

Regulamin i szczegóły konkursu: https://www.aliplast.pl/pl/odpowiedzialny-biznes/porada-konkurs-eko-zabawka-z-okazji-miedzynarodowego-dnia-ziemi

Nasze projekty realizujemy w ramach aktywności PLGBC/ Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego/„Tydzień Ziemi - Budujemy zrównoważoną przyszłość”.

Zapraszamy na pozostałe serwisy
Aliplast Extrusion, Corialis