/img/slider/1/thumbnail.webp?v=0a88f560ec37f1ab59fe78cb8a249a32
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej
/img/slider/6/thumbnail.webp?v=de766638d4d88523ca41d6c53488e2ed
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej

II Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast

13 maja 2023 r., w sobotę, odbędzie się II Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej, a celem tegorocznego Turnieju będzie zebranie funduszy na stypendia sportowe dla potrzebujących dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, z Lubelszczyzny.  

To już druga edycja Turnieju organizowana przez Fundację Grupy Aliplast. Oceniając z perspektywy czasu, ubiegłoroczny Turniej zaliczamy do bardzo udanych. Piękna pogoda, kibice, dużo emocji i zaciętej walki na boisku – to było naprawdę udane spotkanie, zwłaszcza, że Fundacja debiutowała z projektem.  Na boisku wówczas spotkały się Spiżarnia /I miejsce w Turnieju/, Chemnovatic, Oknoplast,  Dnipro /drużyna ukraińska/, i Spółki Grupy Aliplast: Aliplast Systemy i Aliplast Extrusion. Obecnie pod opieką Fundacji Grupy Aliplast jest dwóch sportowców – są to zawodnicy Startu Lublin - Artem i Andreii, którzy dzięki środkom uzyskanym podczas Turnieju, otrzymali sprzęt sportowy, który na bieżąco kompletujemy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom I Turnieju. I mamy nadzieję, że spotkamy się również na II Turnieju, który już oficjalnie mogę zapowiedzieć – mówi Ewa Ciołek z Fundacji Grupy Aliplast.

Jak  zagrać w Turnieju i pomóc?

  • należy zgłosić drużynę ze swojej firmy ( karta zgłoszenia i regulamin do pobrania)
  • przekazać opłatę wpisową (w formie darowizny) w wysokości 3000 zł
  • przybyć 13 maja 2023 r., o godz. 9:00 na boisko sportowe położone na terenach zielonych firmy Aliplast
  • zainteresowane Firmy prosimy o kontakt do 8 maja 2023 r.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym:  TVP3 Oddział Lublin, Radia Lublin, Gazety Wyborczej, Dziennika Wschodniego, Lublin24.pl, LAJF.

 

Karta zgłoszenia drużyny na Mecz FGA
Regulamin II Turnieju Charytatywnego FGA 2023

Zapraszamy na pozostałe serwisy
Aliplast Extrusion, Corialis