/img/slider/1/thumbnail.webp?v=8d0a33ffe3c8ea4c2f9bfe6df953ab1d
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej
/img/slider/6/thumbnail.webp?v=1af587812bd8e6a5c93bc31a6ca73b77
Architektoniczne systemy
aluminiowe dla budownictwa
więcej

Aliplast Fishing Team - zawody na łowisku wędkarskim Wzory

 

W niedzielę, 15.05 zakończyły się  zawody na łowisku wędkarskim Wzory. W pełnej gotowości na starcie stawiła się nasza reprezentacja Aliplast Fishing Team. Przez 4 dni zawodów, nasza drużyna walczyła o podium i do 3 miejsca zabrakło tylko 600 gramów. To dobry wynik biorąc pod uwagę, że w zawodach udział brało 18 drużyn.

Do klasyfikacji liczyły się 3 największe ryby złowione w drużynie. Panowie: Michał, Paweł i Sylwester klasyfikowani byli z karpiami o wadze 15,6 kg, 13,2 kg oraz 10,4 kg. Oprócz tego wpadło kilka mniejszych ryb, które po ważeniu i dezynfekcji, w dobrej kondycji wracały do wody. 

Pierwsze „zawody karpiowe” naszej drużyny Aliplast Fishing Team i miejsce zaraz za podium. Może się wydawać, że to najgorsze miejsce z możliwych, ale nasza zgrana trójka z Aliplast Fishing Team z radością mówi, że to dopiero początek i następnym razem będzie lepiej.

Trzymamy kciuki!

Zapraszamy na pozostałe serwisy
Aliplast Extrusion, Corialis